Praca - Starszy projektant UX/UI aplikacji mobilnych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409700
szukaj
Oferta z dnia: 09 wrzesień 2024
poleć znajomemu
AIBY
Starszy projektant UX/UI aplikacji mobilnych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Projektowanie aplikacji mobilnych

  • Współpraca z zespołem badawczym UX przy tworzeniu prototypów i przeprowadzaniu testów hipotez na naszych użytkownikach

  • Wyszukiwanie i negocjowanie koncepcji produktów mobilnych

  • Tworzenie elementów interfejsu graficznego

  • Współpraca z zespołem projektowym (menedżerami produktu i projektów, inżynierami oprogramowania, QA) i współpracownikami z Działu Projektowania

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu UI/UX dla aplikacji mobilnych

  • Znajomość Figmy, After Effects, Photoshopa i Illustratora

  • Portfolio potwierdzające zrozumienie nowoczesnych podejść i trendów w projektowaniu konsumenckich aplikacji mobilnych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość ProtoPie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Wpływ na jakość naszych produktów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Kursy języka angielskiego

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Porady psychologiczne

  • Zwrot kosztów kursów i szkoleń

  • Integracje