Praca - Automatyk (utrzymanie ruchu)

szukaj
Oferta z dnia: 08 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Bakoma Sp z oo
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Automatyk (utrzymanie ruchu)
miejsce pracy: Elżbietów/mazowieckie
Opis stanowiska:

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Pakiet medyczny.

  • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.

  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania.

  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń.

  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych: mechaniczne, elektryczne.

  • Obsługa i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S5, S7).

  • Współpraca z serwisami zagranicznymi.

  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i z dziedziny automatyki.

  • Rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych według stopnia krytyczności części.

  • Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu.

  • Dbałość o poprawną eksploatacje wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata.

  • Preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk).

  • Posiadanie aktualnych uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV.

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń.

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (również w języku angielskim).

  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.).

  • Umiejętność diagnozowania usterek sterowników PLC Siemens S5, S7 (programowanie będzie dodatkowym atutem).

  • Dobra znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office).

  • Znajomość systemów pneumatyki.

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

OFERUJEMY:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj