Praca - Operator produkcji lakierniczej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409682
szukaj
Oferta z dnia: 08 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BALTIC WOOD S.A.
Operator produkcji lakierniczej
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Opis

  • Obsługa linii lakierniczej walcowej, wizualna kontrola jakości, raportowanie w systemie ERP.

  • Utrzymywanie czystości urządzeń, przygotowanie i przezbrojenie linii, prowadzenie procesu zgodnie z dokumentacją.

  • Reagowanie na zakłócenia w produkcji.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych.

  • Umiejętność obsługi komputera dla zarządzania procesami i raportowania.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, zaangażowanie, chęć nauki w dziedzinie eksploatacji maszyn.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem.

  • Szkolenia, odzież ochronna, pakiet socjalny z ubezpieczeniem i świadczeniami okolicznościowymi.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w procesie wdrożenia.