Praca - Inżynier Produkcji

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2409652
szukaj
Oferta z dnia: 07 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BIOAGRA-OIL S.A
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Inżynier Produkcji
miejsce pracy: Korycin/podlaskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.

  • Karta przedpłacona EDENRED.

Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie skutecznego prowadzenia procesów produkcyjnych.

  • Odpowiedzialność za koordynację, doskonalenie, usprawnianie oraz optymalizację procesów produkcji.

  • Wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

  • Analizowanie procesu produkcji oraz udział w ulepszaniu i modernizacji istniejących rozwiązań technicznych i technologii; przeprowadzanie prób procesów produkcyjnych.

  • Planowanie zasobów niezbędnych do realizacji procesów produkcyjnych.

  • Wdrażanie procedur reagowania na niezgodności oraz zapobieganie ich występowaniu , m.in. poprzez okresowy przegląd efektywności wprowadzonych standardów i procedur reagowania na niezgodności.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, mechanika, elektryka, mechatronika).

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Znajomość zagadnień i narzędzi z zakresu Lean Manufacturing.

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Doświadczenie w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń - mile widziane.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj