Praca - Specjalista IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409628
szukaj
Oferta z dnia: 07 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Faurecia Gorzów S.A.
Specjalista IT
miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski/lubuskie
Zakres obowiązków:
TWOJE ZADANIA:

  • Konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą informatyczną firmy.

  • Zapewnienie ciągłości działania i optymalnej wydajności systemów sieciowych.

  • Utrzymanie systemów na hali produkcyjnej, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów.

  • Wspieranie lokalnych inicjatyw (projektów, aplikacji, rozwiązań i spotkań).

  • Zapewnienie zgodności z normami firmy i normami bezpieczeństwa.

Wymagania:

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe (IT lub pokrewne).

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w infrastrukturze sieciowej.

  • Biegła znajomość systemów Windows Server 2012/2016/2019 i Windows 7/10.

  • Doświadczenie w pracy z VMware ESX 6.x/7.x.

  • Umiejętność konfiguracji sieci LAN, WAN, WLAN.

  • Znajomość obsługi drukarek Zebra.

  • Biegłość w obsłudze SQL Server 2012/2014/2019.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego i j. polskiego.

  • Silne zdolności analityczne, ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność efektywnej komunikacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • System premiowy oparty na wydajności.

  • Preferencyjne warunki nabycia karty Multisport.

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej.

  • Szkolenia zewnętrzne prowadzone przez wiodące firmy w kraju.

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (składka w 100% finansowana przez Forvia).

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.

  • Pracę stacjonarną z możliwością home office.

  • Dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej.

  • Imprezy integracyjne i liczne eventy firmowe.