Praca - Technik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409586
szukaj
Oferta z dnia: 07 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Gutowo Małe/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i obsługa maszyn dziewiarskich

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • Naprawa i regulacja maszyn produkcyjnych

  • Konserwacja zgodna z wytycznymi producenta i przeprowadzanie regularnych przeglądów

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi i instytucjami nadzoru

  • Instalacja i demontaż urządzeń, zarządzanie częściami zamiennymi

  • Pomoc dla działu produkcji w zarządzaniu sprzętem

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, automatyka itp.)

  • Doświadczenie (1-2 lata) w utrzymaniu maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność naprawy i konserwacji maszyn

  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Umiejętność obsługi narzędzi i przyrządów pomiarowych

  • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznych

  • Znajomość zasad BHP w obszarze maszyn i instalacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Wsparcie i szkolenia początkowe

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę i system premiowy

  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)