Praca - Specjalista ds. stopniowania i układów

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409542
szukaj
Oferta z dnia: 07 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Caterina
Specjalista ds. stopniowania i układów
miejsce pracy: Warszawa, Grochów/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Stopniowanie szablonów w programie InvenTex

  • Tworzenie tabel rozmiarów

  • Tworzenie układów kroju

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe -min. wykształcenie średnie odzieżowe

  • Doświadczenie w pracy konstruktora odzieży

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy

  • Znajomość zasad kroju i szycia

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej

  • Spostrzegawczość i dokładność w działaniu

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Umowę o pracę – cały etat – pon.- pt. - 8:00-16:00

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Pracę w kreatywnej i nieformalnej atmosferze

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji