Praca - Planista produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409498
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Voltrim Trade Sp. z o.o
Planista produkcji
miejsce pracy: Kartoszyno, Strefa Ekonomiczna Żarnowiec/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży

  • harmonogramowanie i planowanie przestrzenne produkcji

  • dbanie o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń

  • tworzenie zleceń produkcyjnych

  • tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów,

  • bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych

  • inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji

  • ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w proces produkcji

  • monitorowanie zleceń zgodnie z planem produkcji

  • analiza materiałów pod dane zlecenie

  • nadzór nad terminowością zleceń

  • koordynowanie procesów planowania produkcji

  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane Inżynieria produkcji

  • doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcji

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office– w szczególności Excel – budowanie złożonych formuł (planowanie na narzędziach własnych lub excel)

  • znajomość procesów produkcyjnych

  • zdolności analityczne

  • umiejętność tworzenia raportów i zestawień ułatwiających podejmowanie decyzji biznesowych zarządowi

  • umiejętność współpracy z innymi działam

  • gotowość do osiągania wyznaczonych celów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem

  • system premiowy

  • szkolenia