Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409494
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Schwinn Polska Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Kraków, ul. Nad Drwiną 4/małopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Prace pomocnicze w procesach produkcyjnych

  • Prace w działach: odlewnia ciśnieniowa, malarnia ciekła, malarnia proszkowa

  • Obłamywanie układów wlewowych

  • Nakładanie detali do malowania

  • Pobranie narzędzi, surowców i materiałów do produkcji

  • Prace związane z obsługą wtryskarek, urządzeń peryferyjnych i realizacją zleceń produkcyjnych

  • Przekazywanie półproduktów na kolejne stanowiska

  • Dwu i/lub trzy zmianowy czas pracy

Wymagania:
Wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • Zdolności manualne

  • Dokładność i sumienność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Możliwość przyuczenia do pracy na w/w stanowisku

  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Umowę o pracę