Praca - Operator maszyn CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409464
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Florian Centrum Sp. z o.o.
Operator maszyn CNC
miejsce pracy: Kutno/łódzkie
Zakres obowiązków:
Co będziesz robić ?

  • Nadzorować proces produkcyjny.

  • Dbać o perfekcyjny stan techniczny maszyn.

  • Realizować produkcję zgodnie z rysunkami technicznymi.

  • Mieć oko na jakość każdego produktu.

  • Zapewnić najwyższy standard twoich prac.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Zręczności w obsłudze pras krawędziowych i maszyn CNC.

  • Co najmniej zawodowego wykształcenia.

  • Uprawnień do obsługi suwnic i wózków widłowych.

  • Doskonałej komunikacji zespołowej.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Gotowości do pracy zmianowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.

  • Umowę o pracę.