Praca - Monter izolacji przemysłowych / Blacharz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409455
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Bimonta Sp. z o.o.
Monter izolacji przemysłowych / Blacharz
miejsce pracy: Płock, PKN ORLEN/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Montaż izolacji i płaszczy z blachy (głównie aluminium)

Wymagania:

  • Mile widziane roczne doświadczenie na stanowisku:

    • blacharz izoler

    • monter izolacji

    • blacharz warsztatowy

  • Jesteśmy otwarci na zatrudnienie pracowników do przyuczenia do zawodu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 26 do 35 zł netto

  • Dogodny, nielimitowany system wykonywania zadań

  • Zabezpieczamy narzędzia

  • Zabezpieczamy odzież roboczą

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Możliwość awansu i umowy o prace

  • Praca na terenie PKN ORLEN

  • Dla osób z poza Płocka zakwaterowanie