Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409453
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Lindab Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Szeligi (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), k/Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Cięcie, zgrzewanie uszczelek

  • Obsługa wagi liczącej sztuki uszczelek

  • Obsługa testera wytrzymałości zgrzewów

  • Obsługa skanera

  • Kompletacja zamówień produkcyjnych

  • Kontrola jakości surowca

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność i dokładność

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;

  • Dwie zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Szkolenia wewnętrzne.