Praca - Operator Linii Produkcyjnej – Lakierniczej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409426
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BALTIC WOOD S.A.
Operator Linii Produkcyjnej – Lakierniczej
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. RZ/01/07/24
Zakres obowiązków:
Opis

  • Obsługa linii lakierniczej (walcowej),

  • Wizualna kontrola jakości wytwarzanego produktu,

  • Raportowanie wyników produkcyjnych w systemie klasy ERP,

  • Czyszczenie szczotkarek, nakładarek lakieru, odważanie lakierów, przezbrojenia,

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną,

  • Szybkie reagowanie w razie wystąpienia zakłóceń w procesie produkcji.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie przy eksploatacji maszyn oraz linii produkcyjnych,

  • Znajomość obsługi komputera pozwalająca na prowadzenie procesów produkcyjnych oraz raportowanie wyników,

  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Chęć zdobywania wiedzy z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Proces wdrożenia do firmy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Odzież ochronną i jej serwis,

  • Pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym,

  • Przyjazną atmosferę pracy.