Praca - Specjalista ds. projektów informatycznych - Project Manager

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409423
szukaj
Oferta z dnia: 06 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Specjalista ds. projektów informatycznych - Project Manager
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/132
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiadać za:

  • prowadzenie projektów i wdrożeń w oparciu o wybraną metodykę projektową,

  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnych na podstawie wymagań biznesowych,

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych (SWZ, OPZ),

  • monitorowanie postępów w prowadzonych projektach,

  • koordynację działań i współpracę z działami zaangażowanymi w realizację projektu,

  • współpracę z dostawcami zewnętrznymi w zakresie dostarczanych rozwiązań informatycznych.

Wymagania:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku,

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia),

  • wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie oraz możliwość wykupienia karnetu sportowego,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • darmowy parking przy biurze,

  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,

  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach branżowych,

  • możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,

  • bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,

  • bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • udział w projektach opartych o najnowsze rozwiązania z technologii IT.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku: informatyka, elektronika lub zarządzanie projektami,

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierownika projektu (Project Manager) lub specjalisty ds. projektów,

  • znajomości metodyk zarządzania projektami - wymagany certyfikat PRINCE2®,

  • znajomości programu Microsoft Project (posiadanie certyfikatu będzie dodatkowym atutem),

  • umiejętności analitycznego myślenia i konsekwencji w dążeniu do celu,

  • doskonałej organizacji pracy własnej,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • komunikatywności.