Praca - Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych
miejsce pracy: Szczecin, ul. Szczawiowa 65/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Konserwacja i utrzymanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne

  • Rzetelność i odpowiedzialność w pracy

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Preferowane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie w oparciu o akord grupowy

  • Pracę w firmie znanej na rynku

  • Zaawansowane technologicznie środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego