Praca - Młodszy Inżynier Projektant Uszczelnień Przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Młodszy Inżynier Projektant Uszczelnień Przemysłowych
miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84/łódzkie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Tworzenie projektów uszczelnień stosowanych w różnorodnych częściach maszyn takich jak silniki czy skrzynie biegów.

  • Opracowanie narzędzi wspomagających procesy produkcyjne i wykończeniowe.

  • Projektowanie form do tworzenia uszczelnień używając różnych technik.

  • Adaptacja maszyn do wymagań nowych projektów.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną.

  • Kooperacja z zespołem inżynierów w celu opracowania i modyfikacji projektów.

  • Wdrażanie innowacji technicznych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

  • Biegłość w języku angielskim.

  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD.

  • Doświadczenie z programami projektowymi (SolidWorks, AutoCad).

  • Proweniencja do przedstawiania innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Precyzja, samodzielność w działaniu i umiejętność komunikacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty;

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy; praca w trybie hybrydowym

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu