Praca - Inżynier / Koordynator Projektu Technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
VENS sp. z o.o.
Inżynier / Koordynator Projektu Technicznego
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami od początku do końca, w tym planowanie, przeglądy i końcowe przekazanie.

  • Zebranie i analiza potrzeb i wymagań technicznych od zespołu oraz interesariuszy.

  • Budowanie i kierowanie zespołami projektowymi, delegowanie zadań i monitorowanie postępów.

  • Współpraca z innymi działami oraz zaufanymi dostawcami.

  • Kontrola nad terminowością, budżetem, specyfikacją oraz wymaganiami bezpieczeństwa.

  • Nadzór nad techniczną stroną wykonania i podwykonawcami.

  • Raportowanie postępów i zarządzanie komunikacją w projekcie.

  • Kontrola parametrów linii produkcyjnych z uwzględnieniem bezpieczeństwa i efektywności.

  • Proponowanie technicznych ulepszeń do wskaźników KPI.

  • Przestrzeganie standardów korporacyjnych w realizacji projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej w automatyce, robotyce, mechanice, elektrotechnice, zarządzaniu produkcją.

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.

  • Preferowane doświadczenie w branży spożywczej.

  • Znajomość nowych trendów w branży.

  • Płynność języka angielskiego.

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami np. PRINCE2, PMI.

  • Umiejętność efektywnego kierowania zespołami.

  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, zrozumienie potrzeb klienta.

  • Analityczne myślenie, kreatywność, samodzielność i skupienie na celach.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

  • Finansowanie szkoleń i kursów.

  • Programy rozwojowe, praca w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity takie jak karta sportowa, parking dla pracowników, elastyczne godziny pracy.

  • Opieka specjalistyczna VENS.

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Chcesz być doceniany i realizować swoje ambicje zawodowe.

  • Cenisz sobie dobrze płatną pracę i równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

  • Szukasz przyjaznej atmosfery w pracy.

  • Dążysz do zdobycia unikatowych doświadczeń i wartościowych szkoleń.