Praca - Kierownik robót elektrycznych - Inżynier

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2409304
szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
MIRBUD S.A.
Kierownik robót elektrycznych - Inżynier
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,

  • koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych / teletechnicznych,

  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,

  • ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,

  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • ścisła współpraca z przełożonym.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja: elektrotechnika, energetyka, elektroenergetyka przemysłowa lub pokrewne: teletechnika, telekomunikacja,

  • doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych,

  • uprawnienia branżowe bez ograniczeń,

  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,

  • gotowość do pracy w delegacji na wyznaczonym regionie,

  • mile widziane uprawnienia telekomunikacyjne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt b2b,

  • bardzo dobre wynagrodzenie w oparciu o jasne zasady wypłaty, zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu.