Praca - Asystent Projektanta Produktów

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ADR Polska sp. z o. o.
Asystent Projektanta Produktów
miejsce pracy: Zagórz/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Zadania osoby na tym stanowisku:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

  • Nadzór nad produkcją nowych produktów.

  • Projektowanie i optymalizacja produktów.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn).

  • Znajomość programów CAD (Inventor mile widziany) i MS Office.

  • Umiejętność interpretacji rysunków technicznych.

  • Komunikatywny język angielski.

  • Gotowość do nauki i rozwoju.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie początkowe 4300 PLN brutto z możliwością wzrostu.

  • Stała umowa o pracę.

  • Szkolenia, wsparcie specjalistów i rozwój zawodowy w sektorze produkcyjnym.

  • Zespół wspierający rozwój.

  • Świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe.