Praca - Mechanik maszyn szwalniczych

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Dajar Sp. z o.o.
Mechanik maszyn szwalniczych
miejsce pracy: Miastko/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • diagnozowanie i naprawa maszyn i urządzeń mechanicznych,

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe,

  • chęć dokształcania praktycznego w zawodzie,

  • mile widziane uprawnienia na wózki UDT.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie z ponad 30-letnimi tradycjami,

  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie zespole,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji przez szkolenia i praktykę,

  • Dopłata do ubezpieczenia prywatnego Lux-Med.