Praca - Zastępca Kierownika Działu Technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ
Zastępca Kierownika Działu Technicznego
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie do realizacji, zlecanie oraz koordynowanie przebiegu napraw sprzętu i urządzeń, remontów, przeglądów instalacji oraz sprzętu technicznego;

  • Monitorowanie realizacji terminów napraw, remontów i przeglądów zleconych do wykonania pracownikom obsługi Działu Technicznego oraz firmom zewnętrznym;

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie postępowań konkursowych o wartości nie przekraczającej 130.000 złotych, sporządzanie wniosków do postępowań przetargowych w trybie podstawowym bez negocjacji dla zadań realizowanych przez Dział Techniczny;

  • Prowadzenie rejestru zamówień do 130.000 zł oraz terminowe przekazywanie zestawienia prowadzonego rejestru do Działu Zamówień Publicznych;

  • Prowadzenie stałej obserwacji rynku dostawców i usługodawców w zakresie konserwacji budynku i sprzętu, gromadzenie ofert;

  • Prowadzenie postępowań Warszawskiej Grupy Zakupowej;

  • Udział w pracach komisji wprowadzających wykonawców na remontowane obiekty, współuczestnictwo w opracowywaniu harmonogramu terminów prac, organizowanie spotkań koordynacyjnych;

  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości z zakresu funkcjonowania działu (GUS, PGW Wody Polskie i inne);

  • Prowadzenie Centralnego Rejestru Operatorów o substancjach zubożających warstwę ozonową zgodnie z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1951);

  • Odczytywanie liczników oraz prowadzenie rejestrów zużycia mediów, wyliczanie i analiza stawek jednostkowych niezbędnych do obciążenia najemców oraz do analizowania kosztów utrzymania budynku szpitalnego;

  • Przygotowywanie harmonogramów oraz monitorowanie terminów realizacji przeglądów budynków szpitala zgodnie z przepisami ustawy – Prawo budowlane;

  • Przygotowywanie harmonogramów oraz monitorowanie terminów realizacji przeglądów instalacji i urządzeń będących pod nadzorem Działu technicznego (agregaty prądotwórcze, chłodnicze i próżni, klimatyzatory, centrale wentylacyjne, stacje uzdatniania wody, zasilacze UPS, sprężarki medyczne itp.);

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych robót, napraw, konserwacji, remontów i przeglądów oraz jej przechowywanie;

  • Zgłaszanie do komisji kasacyjnej zbędnego sprzętu, załatwianie spraw związanych z orzeczeniami technicznymi sprzętu do likwidacji, przygotowywanie protokołów w tym zakresie oraz wystąpień o ekspertyzy/orzeczenia techniczne sprzętu;

  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń technicznych;

  • Przygotowywanie zamówień na materiały niezbędne do konserwacji urządzeń, instalacji oraz budynku szpitala;

  • Uczestniczenie we wszelkiego rodzaju spisach wyposażenia technicznego Szpitala;

  • Uczestniczenie we wszystkich komisjach i przeglądach technicznych z zakresu bhp i przeciwpożarowych oraz innych, wskazanych przez przełożonego;

  • Uczestniczenie w projektach związanych z pracą Działu Technicznego;

  • Ścisła współpraca z kierownikiem Działu Technicznego.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie zawodowe w zakresie dozoru i utrzymania technicznego budynków i obiektów budowlanych,

  • znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane

  • znajomość pakietu office,

  • umiejętności organizacyjne i planowania,

  • elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych,

  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone działania,

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w szpitalu,

  • uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • benefity w ramach ZFŚS.