Praca - Programista ERP (.NET, C#)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409276
szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
HEWEA Sp. z o.o.
Programista ERP (.NET, C#)
miejsce pracy: Byków, k/ Wrocławia/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Poszukiwane kompetencje:

  • Biegłość w obsłudze systemów ERP, zwłaszcza Soneta enova365,

  • Umiejętność programowania w C#, .NET,

  • Doświadczenie w pracy z MS Visual Studio,

  • Zaawansowana znajomość MS SQL Server, SSMS.

Wymagania:
Obowiązki na stanowisku:

  • Rozwijanie i utrzymywanie funkcji systemu ERP,

  • Monitorowanie i wsparcie integracji systemu enova365 z platformami e-commerce i innymi narzędziami zewnętrznymi,

  • Prowadzenie testów systemowych i aktualizacji,

  • Szkolenie użytkowników i wsparcie techniczne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne