Praca - Technik – serwisant klimatyzacji i wentylacji (HVAC)

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ENGIE SAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Technik – serwisant klimatyzacji i wentylacji (HVAC)
miejsce pracy: Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych na obiektach obsługiwanych przez firmę,

  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi,

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek,

  • Wymiana elementów eksploatacyjnych.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (atutem będzie wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne),

  • Doświadczenie w obszarze serwisu klimatyzacji

  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji klimatyzacyjnych

  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu specjalistycznego

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia,

  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika,

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm, karta Multisport),

  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach specjalistycznych,

  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji),

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów,

  • Poszukujemy kandydatów w kilku lokalizacjach - preferowane miejsce pracy do ustalenia.