Praca - Informatyk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409261
szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Katowickie Inwestycje SA
Informatyk
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • prowadzenie, uzgadnianie dokumentacji ISO, w tym tworzenie nowych procedur i opracowanie polityki bezpieczeństwa;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • prowadzenie dokumentacji zamówieniowej Działu Informatyki;

  • obsługa zgłoszeń użytkowników w zakresie pracy na stanowiskach roboczych;

  • obsługa operatorska użytkowników w środowisku Active Directory;

  • podstawowa administracja sieciami LAN i WLAN;

  • podstawowa administracja środowiskiem VMware vSphere;

  • podstawowa administracja systemem Veeam.

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub średnie z udokumentowaniem minimum 3-letniego staż pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych;

  • umiejętność diagnostyki sprzętu komputerowego i drukarek;

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022);

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z siecią LAN i WLAN;

  • podstawowa znajomość środowiska Active Directory;

  • podstawowa znajomość środowiska VMware vSphere;

  • dobra organizacja pracy, samodzielność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • kartę sportową

  • opiekę medyczną

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe