Praca - Technik utrzymania ruchu (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Technik utrzymania ruchu (m/k)
miejsce pracy: Plewiska/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000002N6huQAC
Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • wykonywanie planowych przeglądów profilaktycznych i remontów maszyn produkcyjnych,

  • naprawianie i regulowanie maszyn w trakcie produkcji,

  • montaż nowych urządzeń, instalacji elektrycznych i mechanicznych,

  • tworzenie rozwiązań usprawniających procesy, funkcjonowanie maszyn i urządzeń,

  • wprowadzanie codziennych prac do systemu.

Wymagania:
Wymagamy:

  • wykształcenia średniego technicznego,

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (praca od poniedziałku do piątku, raz w miesiącu pracująca sobota i niedziela dyżur),

  • znajomości zagadnień mechanicznych,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • uprawnień SEP do 1 kV E lub D.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • kartę Multisport,

  • ubezpieczenie medyczne LuxMed,

  • karty Sodexo,

  • ubezpieczenie grupowe.