Praca - Mechanik maszyn budowlanych

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
JT S.A.
Mechanik maszyn budowlanych
miejsce pracy: Cegłów, k. Grodziska Mazowieckiego/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Cegłów k. Grodziska Mazowieckiego oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Bieżąca konserwacja oraz serwisowanie maszyn budowlanych i pojazdów

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii

  • Kierowanie pojazdami dostawczymi

  • Miejscem wykonywania pracy jest Cegłów k. Grodziska Mazowieckiego oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju

Wymagania:
OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie kierunkowe ( zawodowe)

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku mechanika lub 2 letnie doświadczenie na stanowisku pomocnika mechanika

  • Znajomość budowy i zasad eksploatacji pojazdów (samochody osobowe, dostawcze), maszyn (sprzęt budowlany ciężki)

  • Bieżąca obsługa sprzętu drobnego (piły, motopompy, zagęszczarki itp.)

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane C lub C+E

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi koparek/koparko-ładowarek

  • Mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów

  • Mile widziane podstawowe uprawnienia spawalnicze (gazowe i elektryczne)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dodatkowy system premiowy

  • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych na dodatkowe uprawnienia

  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce

  • Pokrycie kosztów zakwaterowania

  • Możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia na życie