Praca - Zastępca Kierownika w Dziale sprzętu i maszyn budowlanych

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
KOBYLARNIA S.A.
Zastępca Kierownika w Dziale sprzętu i maszyn budowlanych
miejsce pracy: Kobylarnia/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

  • nadzór nad parkiem maszynowym firmy budowlanej, drogowej: rozkładarki mas bitumicznych, podajniki, walce, koparki, koparko-ładowarki itd.,

  • zarządzanie zespołem operatorów maszyn i mechaników,

  • obsługa procesów zakupu, utrzymania (serwisowania) i eksploatacji maszyn i narzędzi,

  • nadzór nad pracami własnego warsztatu oraz zespołu serwisowego w zakresie serwisowania i naprawy maszyn,

  • organizacja i zarządzanie procesami wykorzystania zewnętrznego parku maszynowego,

  • analiza i optymalizacja wykorzystania zasobów w zakresie parku maszynowego i narzędziowego,

  • obsługa procesów firmy budowlanej w zakresie gospodarki paliwowej,

  • obsługa systemów do analizy danych dot. pracy maszyn,

  • obsługa pozostałych aktywności firmy w zakresie parku maszynowego.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek związany z budową i eksploatacją maszyn lub pokrewny,

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z budową maszyn i urządzeń budowlanych,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi,

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania analitycznego i inżynierskiego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi do analizy danych,

  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość systemów 3D sterowania pracą maszyn budowlanych,

  • znajomość systemów monitorowania floty pojazdów (GPS),

  • znajomość specyfiki funkcjonowania firmy budowlanej,

  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.