Praca - Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Elis Textile Service Sp. z o.o.
Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta
miejsce pracy: Wiązowna/mazowieckie
Zakres obowiązków:

praca mobilna

zlecenia u klientów na terenie województw:

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie

Twoje zadania

  • Montaż i demontaż urządzeń higienicznych (m.in. podajniki mydła, papieru) u klientów,

  • Realizacja reklamacji dotyczących urządzeń higienicznych bezpośrednio u klienta,

  • Wymiany urządzeń higienicznych u klientów,

  • Ocena stanu technicznego urządzeń higienicznych,

  • Wykonywanie drobnych napraw urządzeń higienicznych,

  • Aktywne wspieranie zespołu w podejmowanych działaniach,

  • Prezentowanie artykułów dostępnych w ofercie firmy,

  • Udzielanie wsparcia Serwisantom w terenie.

Wymagania:
Nasze oczekiwania

  • Pozytywnej energii i entuzjazmu,

  • Zdolności technicznych/manualnych,

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, wykrywacz przewodów, miernik napięcia),

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Gotowości do wyjazdów służbowych,

  • Znajomości obsługi komputera (pakiet office).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,

  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,

  • Pracę mobilną (zlecenia u Klientów),

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę sportową,

  • Ubezpieczenia grupowe,

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, karty przedpłacone).