Praca - Asystent / Asystentka Kierownika Robót Elektrycznych

szukaj
Oferta z dnia: 05 wrzesień 2024
poleć znajomemu
BK BUD sp. z o.o.
Asystent / Asystentka Kierownika Robót Elektrycznych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Czym się będziesz zajmować?

  • Pomoc w nadzorze i realizacji prac elektrycznych pod kierownictwem Kierownika Robót Elektrycznych.

  • Kompletowanie oraz zarządzanie dokumentacją budowlaną.

  • Wsparcie w obliczeniach przedmiarów i kosztorysowaniu projektów.

  • Aktywna współpraca z zespołem budowlanym, podwykonawcami oraz dostawcami.

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i inspektorami prac.

Wymagania:

Co jest dla nas ważne?

  • Studenci/ki lub absolwenci/ki kierunków technicznych (elektryka, elektrotechnika, automatyka, elektronika).

  • Dokładność i zaangażowanie w przydzielone zadania.

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji.

  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej.

  • Dodatkowym atutem będą posiadane uprawnienia branżowe.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

To oferujemy

  • Możliwość profesjonalnego rozwoju i awansu.

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności.

  • Kursy, szkolenia i konferencje rozwijające kwalifikacje.

  • Współpracę w dynamicznym i wsparciu zespole.