części do wózkow - Utrzymanie ruchu
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Utrzymanie ruchu części do wózkow
REKLAMA
REKLAMA

części do wózkow

Brak awataru
Ko Ala

gdzie kupujecie części do wózków widłowych? opłaca się to robić na własną rękę czy lepiej zdać się na serwis (tutaj czytałem że lepiej jak robi to serwis: http://moto.elblag.net/artykuly/czesci-do-wozkow-widlowych-kiedy-kupic-jak-wybrac-gdzie-zamowic,39868.htm ) z drugiej strony wolałabym nieco zaoszczędzić

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kornel Kalicki

Ja posiadam flotę wózków elektrycznych (takich jak te) i faktycznie - polegam w kwestii zaopatrzenia w części zamienne na serwisie, w którym naprawiam wózki. Jedna tylko uwaga - jest to autoryzowany, dobry serwis specjalizujący się w widlakach, z którego usług korzystam od lat, i tylko takie serwisy polecam - nie warto naprawiać u jakiegoś "kryptomechanika", który wózka widłowego nie widział na oczy ;)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Olaf Kowalski

A ja mam pytanie o wózki paletowe, popularne "paleciaki" - macie? Jeśli tak, jakiej firmy? Ile kosztuje najtańszy taki wózek w miarę dobrej jakości? Tutaj piszą sporo o palciakach, ale mnie interesują konkrety, najlepiej z autopsji :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Katarzyna Czaja

Ja mam wózki ramowe do transportu technologicznego palet od firmy Armag http://armag.com.pl/wozki-naladowne Jestem zadowolony ze współpracy, bo doradzili najlepsze rozwiązanie do mojego magazynu. Wózki działają niezawodnie od kilku lat.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl