Kolejność wykańczania stanu surowego zamkniętego - Elektryka Samochodowa
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Elektryka Samochodowa Kolejność wykańczania stanu surowego zamkniętego
REKLAMA
REKLAMA

Kolejność wykańczania stanu surowego zamkniętego

Awatar użytkownika
Eryk SP

Moi drodzy spotkałem się już z tysiącami opinie na ten temat: kolejność wykańczania SSZ. Jak dla mnie: 1. Instalacja wodna 2.instalacja kanalizacyjna 3.elektryka 4.alarmy 5.instalacja gazowa 6.styropian i folia na podłogi 7.ogrzewanie podłogowe 8.wylewki 9.tynki Change my mind. Zapraszam do dyskusji.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
piotr rak

Ja proponuję tak:

1 alarm. (podczas budowy miałem sytuację, w której ukradli mi kable, z alarmem jednak jest mniejsze ryzyko takiej sytuacji)

2) elektryka (robić po ciemku się nie da)

3)4)5) Woda, kanalizacja, gaz.

kolejność nie ma znaczenia

6) tynki.(jak zrobisz tynki po wylewach musisz zabezpieczyć wylewkę przed syfem i tak później trzeba drapać a maszyna tynkarzy może poniszczyć wylewki)

7) styropian i ogrzewanie ( u mnie folie podłogowe, ale możesz kłaść również standardową podłogówkę). U mnie jest styropian 5 x2 Kupowałem w Leroy Merlin

9) wylewki (chyba że robisz suche tynki to zdecydowanie po wylewkach)W innej kolejności też można, tylko żeby sobie za bardzo nie utrudniać ;) 

Ostatnio edytowane 18.07.2022 przez Łukasz Szklanko. Powód: spam
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl